czwartek, 6 października 2011

Zawieszka wypleciona z koralików


Nie jestem pewna, co było żmudniejszym elementem procesu tworzenia: nawlekanie koralików czy poszukiwanie czytelnej dla mnie instrukcji. Więcej czasu zajęło znalezienie poradnika, ale robienie samej zawieszki małej chwilki nie zajęło. Teraz poszukuję wzoru na podobnie plecioną kroplę - ale jeśli nie znajdę spróbuję samemu pokombinować na bazie kuli.


2 komentarze:

  1. Znalazłaś już opis na kropelkę? Ten,który ja mam nie należy do wyraźnych,ale ktoś,kto robił kulki,poradzi sobie i z kroplą.A tak przy okazji,mam na zbyciu smoka;-)ceramicznego małego,zielono-złotego w kształcie takim więcej kulistym...Bo z jednego wpisu wywnioskowałam,że zbierasz..?

    OdpowiedzUsuń
  2. Wzór na kroplę mam, dziękuję - to całkiem wyraźny skan z jakiejś hiszpańskojęzycznej gazety - tylko teraz nie mam pojęcia skąd go wzięłam - chętnie przekażę go dalej jeśli ktoś jest zainteresowany. Właściwie nie mam pojęcia skąd wzięłam połowę wzorów zapisanych na dysku a cześć długo poczeka na realizację - chociażby frywolitkowy smok - nie mam pojęcia o frywolitkowaniu, ale żeby go mieć przynajmniej spróbuję się nauczyć. Ciężkie jest życie Kolekcjonera :)

    OdpowiedzUsuń