niedziela, 4 listopada 2012

Kolorowe kwiatyFotografowałam tą chustę wczoraj, ale nie bardzo mi wyszło. Zrobiłam dzisiaj jeszcze kilka zdjęć, ale wygląda na to,że ta chusta jest bardzo niefotogeniczna. W końcu stwierdziłam, że do konkursu żadnego nie startuję i to żaden problem jeśli obrazek nie jest kryształowo wyraźny. Chusta świetnie wygląda owinięta wokół szyi, dobrze zarzucona na ramiona, ale rozłożona na płasko wyglądała nieciekawie, więc oszczędzę wszystkim tego widoku :)
Wzór i włóczkę wybrała mama - w końcu to prezent na jej urodziny. Gdyby nie to, że chusta miała być zapowiedzianym prezentem skończyłaby w jakimś pudle z innymi niedokończonymi dzianinami. Wzór właściwie lepiej traktować jako zbiór luźnych sugestii, bo pierwszy kłębek zmarnowałam podążając dokładnie za opisem (niestety nie da się go spruć). Dopiero drugie podejście w połączeniu z dużą ilością własnych poprawek przyniosło akceptowalny wynik.


5 komentarzy:

 1. Bardzo ładnie się prezentuje. Kolory przepiękne. Dobry wybór:) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. fajnie wyglądają te kwiaty...jak we mgle:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zawsze miałam wielką ochotę na tę chustę, strasznie podobają mi się węzły salomona, a w połączeniu z tymi kwiatami i jeszcze taka świetna włóczka, aż przyjrzę się temu wzorowi...
  Szczerze zazdroszczę ;-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Genialna chusta :-)
  Świetnie wygląda na zdjęciach.
  I te cudne kolory... bajka :-)
  Cudo !
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń